News

Quiz your English - aplikacja od Cambridge English

Quiz Your English od Cambridge English to świetny sposób na doskonalenie umiejętności językowych rywalizując w quizach online z ludźmi z całego świata w czasie rzeczywistym. Naucz się angielskiej gramatyki z przyjaciółmi i odkrywaj nowe słowa w języku angielskim, oraz sprawdź się w naprawdę globalnym środowisku osób uczących się tego międzynarodowego języka .

FCE Academy - aplikacja do nauki

Przygotowujesz się do egzaminu Cambridge English FCE i szukasz materiałów do nauki? Być może dobrą opcją dla Ciebie okaże się aplikacja na telefony i tablety FCE Academy zawierająca kompleksowe zadania testowe z części Use of English. 

Exploring the World of English Language Teaching

Cambridge English uruchamia bezpłatny kurs dla osób planujących karierę w nauczaniu języka angielskiego. Został on zaprojektowany, aby zaprezentować umiejętności i wiedzę potrzebną przed przystąpieniem do nauczania angielskiego w szkole.

Program stypendialny na uczelniach w Australii

Egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) jest obecnie aktualnym dokumentem udowadniającym znajomość języka angielskiego, który może być wykorzystany przez osoby ubiegające się o program stypendialny finansowany przez australijski rząd.

Exploring English: Shakespeare

Udoskonal swoje umiejętności z języka angielskiego przez wgląd w życie i twórczość Williama Szekspira.

Ten darmowy kurs online będzie wędrówką po życiu i twórczości Williama Szekspira i zabierze was od jego narodzin w Stratford-upon-Avon do Globe Theatre w Londynie, gdzie zapewnił sobie główne miejsce w literaturze angielskiej.