Dlaczego Cambridge English?

Ponad 100 letnie doświadczenie, wiedza i kompetencje.

Cambridge English jest wyjątkowym podejściem do uczenia się, nauczania i oceny znajomości języka angielskiego. Cambridge English łączy w sobie wiedzę I doświadczenie z Cambridge English Language Assessment i Cambridge University Press.

Cambridge English napędzany jest przez światowej klasy badania i zaangażowanie na rzecz:

 1. dostarczania doskonałości edukacyjnej
 2. zwiększania możliwości uczniów i nauczycieli
 3. oferowania wartości dla nauczycieli, instytucji edukacyjnych i pracodawców
 4. promowania nauki języków obcych

Powody, dla których warto wybrać Cambridge English:

1. Rozwijanie realnych umiejętności z języka angielskiego 

 1. Egzaminy Cambridge English są zaprojektowane tak, aby ocenić jakość komunikowania się w języku angielskim w sytuacjach życia codziennego.
 2. Przygotowując się do egzaminów, nabywa się umiejętności komunikacyjnych, które można wykorzystać do codziennego życia, pracy i nauki.

2. Egzaminy na różnych poziomach i do różnych zastosowań

 1. Wszystkie egzaminy Cambridge English są zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) – jest to międzynarodowa norma opisująca umiejętności językowe.
 2. Liczne testy językowe pomagają uczącym się odnaleźć najbardziej odpowiedni egzamin dla siebie.
 3. Dzięki testom, pracodawcy i instytucje edukacyjne są w stanie szybko określić poziom znajomości języka angielskiego potencjalnego pracownika, a osoby uczące się, wybrać odpowiedni egzamin do osiągnięcia własnego celu.

3. Zatrudnienie, imigracja i praca na całym świecie

 1. Na całym świecie ponad 20.000 uniwersytetów, władz rządowych i pracodawców akceptuje egzaminy Cambridge English.
 2. Egzaminy Cambridge English otwierają szeroko drzwi do szkolnictwa wyższego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i większych możliwości wyboru studiów czy pracy.
 3. Część egzaminów Cambridge English jest akceptowana przy staraniu się o wizę, a także w przypadku studiowania w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA czy Australii. Egzamin IELTS, który jest przygotowywany przez Cambridge English, może posłużyć także przy staraniu się o brytyjską wizę czy migracji.

4. Pełne wsparcie dzięki szerokiemu wachlarzowi materiałów do nauki i nauczania

 1. Szeroka oferta materiałów, filmów, mediów społecznościowych i gier, w tym także tych przygotowanych oficjalnie przez Cambridge English, pomaga uczniom w ćwiczeniach by skutecznie udoskonalali język angielski.
 2. Zapewnienie materiałów dydaktycznych, kwalifikacji i rozwoju zawodowego sprawia, że nauka języka angielskiego jest satysfakcjonująca, skuteczna i przyjemna.
 3. Każdy egzamin przygotowany jest na podstawie kompleksowych materiałów wraz ze wsparciem dostarczanych uczniom i nauczycielom.

5. Międzynarodowy i dostępny na całym świecie

 1. Wśród wszystkich egzaminów Cambridge English, akceptowane są różne odmiany języka angielskiego, w tym brytyjski i amerykański. Testy z mówienia (speaking) obejmują różne akcenty z Wielkiej Brytanii, Ameryki Północnej i Australii.
 2. Około 2.800 autoryzowanych centrów egzaminacyjnych w 130 krajach.
 3. Ponad 52.000 zarejestrowanych ośrodków przygotowawczych.
 4. Kandydaci mają szeroki wybór, kiedy, gdzie i jak zdać egzamin.
 5. Wiele egzaminów Cambridge English może być przeprowadzonych zarówno na komputerze jak i na papierze.

6. Bezpieczeństwo, niezawodność i sprawiedliwość

 1. Egzaminy Cambridge English są zaprojektowane tak, aby były sprawiedliwe wśród wszystkich osób egzaminowanych, bez względu na ich wiek, płeć, narodowość, język ojczysty lub pochodzenie etniczne
 2. Organizacje mogą sprawdzić wyniki korzystając z usługi weryfikacji wyników (Results Verification Service)
 3. Wszystkie ośrodki egzaminacyjne przestrzegają rygorystycznych wymogów jakości i bezpieczeństwa i są regularnie kontrolowane.

7. Wsparcie przez światowej klasy badania

 1. Egzaminy Cambridge English są wspierane przez szeroko zakrojone badania przeprowadzane przez jeden z największych na świecie językowych zespołów badawczych.
 2. W ramach Uniwersytetu Cambridge, jednostki szkoleniowe zobowiązane są do dzielenia się najlepszą praktyką.