Quiz your English - aplikacja od Cambridge English

Quiz Your English od Cambridge English to świetny sposób na doskonalenie umiejętności językowych rywalizując w quizach online z ludźmi z całego świata w czasie rzeczywistym. Naucz się angielskiej gramatyki z przyjaciółmi i odkrywaj nowe słowa w języku angielskim, oraz sprawdź się w naprawdę globalnym środowisku osób uczących się tego międzynarodowego języka .

Cambridge English stworzyło nową aplikację mobilną, która umożliwia uczniom na całym świecie skonfrontować się bezpośrednio w quizie z języka angielskiego.

Aplikacja Quiz your English została stworzona przez tych samych ekspertów w Cambridge, którzy przygotowują popularny test IELTS, do którego rocznie przystępuje 2,9 miliona osób. Gracze mogą wyzwać na pojedynki swoich przyjaciół lub ludzi z całego świata poprzez kanały społecznościowe (social media) lub wyszukując ich według nazwy. Otrzymują oni informacje zwrotne na temat ich postępów i tym samym wpisują się na globalną tablicę rankingową, na której są już tysiące graczy. Aplikacja pozwala graczom na organizowanie również rozgrywek rewanżowych, a to wszystko w czasie rzeczywistym. Gracze mogą sprawdzić swoje statystyki, aby zorientować się na jakie elementy gramatyki czy słownictwa języka angielskiego należy zwrócić szczególną uwagę. W grze zdobywamy punkty dzięki którym pniemy się w górę na globalnej tablicy wyników, jak również zdobywamy monety, które mogą być wymieniane na liczne usprwnienia. Gracze mogą tworzyć profile i przeglądać historię ukończonych gier językowych, aby zweryfikować swoje wyniki.

 Quiz Your English

 

Geoff Stead, Dyrektor Digital and New Product Development z Cambridge English powiedział:
"Pomyśleliśmy, że stworzymy zdrową konkurencję dla milionów ludzi uczących się języka angielskiego, szukających sposobów na budowanie swoich umiejętności językowych. Quiz your English pozwala graczom walczyć z innymi uczniami na całym świecie. Spójrzmy prawdzie w oczy, kto nie lubi quizów? Gra naprawdę może zwiększyć zaangażowanie i motywację, a w tym przypadku daje nam doskonałą platformę pomagającą uczniom ćwiczyć i usprawniać język angielski w naprawdę przjemny sposób".

Treści zostały opracowane zgodnie z powszechnie uznanymi egzaminami Cambridge English: First, First for Schools i IELTS. Cały materiał jest na poziomie B1-B2 Common European Framework of Reference for Languages (CEFR), który jest międzynarodową normą w zakresie umiejętności językowych. Niezależnie od tego, czy chcesz przystąpić do egzaminu FCE czy przygotowujesz się do egzaminu PET, możesz cieszyć się skuteczną, zabawną i nowatorską nauką języków online w swoim telefonie.

Quiz Your English to zupełnie nowy sposób na naukę swojego ulubionego języka. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zakresie słownictwa w pracy, edukacji, podróży czy spędzania wolnego czasu, aplikacja ta obejmuje te i wiele innych obszarów językowych - idealny wybór dla studentów przygotowujących się do egzaminów Cambridge English.

Quiz Your English jest jednym z najbardziej przyjemnych sposobów budowania słownictwa i uczenia się gramatyki języka angielskiego, a także nawiązywania znajomości z innymi uczniami na całym świecie.

Aplikacja jest przeznaczona zarówno na systemy Android, jak i iOS. Można ją pobrać bezpłatnie na Google Play oraz App Store.