Cambridge English to teraz Cambridge Assessment English

Cambridge English zmieenia się teraz w Cambridge Assessment English. Dlaczego nowy brand?

Nowa nazwa ma na celu przekazanie w bardziej czytelny sposób, że jest się częścią Cambridge Assessment, wiodącej międzynarodowej grupy zajmującej się edukacją i diagnozą, a język angielski znajduje się w centrum ich działań. Jako Cambridge Assessment, grupa może pochwalić się największym tego typu zespołem badawczym w Europie oraz niezrównanym doświadczeniem w zakresie krajowych systemów edukacyjnych, edukacji międzynarodowej i nauki języka angielskiego.

"Cambridge Assessment, jako wydział Uniwersytetu w Cambridge, posiada 160-letnią wiedzę i niezrównane doświadczenie. Stając się Cambridge Assessment English to coś więcej niż tylko zmiana nazwy. Korzenie jej tkwią w naszym celu: pomóc ludziom w nauce języka angielskiego aby udowodnili swoje umiejętności światu."

Zmiany te będą wymagały czasu (chociażby zmiana logo), a w trakcie procesu ich aktualizacji będziemy nadal widzieć dawną nazwę na niektórych materiałach.

Cambridge Assessment English

Jakość i wysokie standardy ocen pozostają niezmienione, tak samo jak związek z Uniwersytetem Cambridge. Cambridge Assessment English nadal będzie oferować te same światowej sławy egzaminy, które są poparte przez najwyższej klasy badania. Nadal również będą koncentrować się na pomaganiu ludziom w osiąganiu sukcesu z zakresu nauki, nauczania i oceniania języka angielskiego.