Myślisz o studiowaniu w Australii?

Czy wiesz, że studenci kończący naukę na australijskim uniwersytecie mogą zamienić swoją wizę na wizę pracowniczą na 2-4 lat?

Jeśli planujesz studiować na uniwersytecie w Australii, egzamin Cambridge English to jedyne świadectwo znajomości języka angielskiego jakie potrzebujesz.

  1. Zdobądź umiejętności językowe potrzebne do osiągnięcia sukcesu z wybranym kursem w Australii.
  2. Buduj pewność siebie poprzez czynny udział w życiu studenckim, w języku angielskim!
  3. Odkrywaj nieznane i ciesz się nowymi doświadczeniami – ucząc się jednocześnie.
  4. Korzystaj ze wsparcia na każdym kroku, w tym wielu darmowych zasobów edukacyjnych i tętniącej życiem społeczności.

Dlaczego warto wybrać egzamin Cambridge English?

Cambridge English: Advanced (CAE) jest akceptowany przez Departament Imigracji i Ochrony Granic (DIBP) przy składaniu wniosków wizowych studentów, a także absolwentów tymczasowych, wykwalifikowanych, byłych mieszkańców i pracowników sezonowych. DIBP akceptuje wyniki egzaminów podjętych do dwóch lat, od czasu podjęcia wniosku wizowego.

Wiele australijskich uczelni i koledży akceptuje egzaminy Cambridge English: Advanced (CAE) włączając w to Grupę Ośmiu (Group of Eight) uczelni, w tym Uniwersytet w Sydney, Adelaide i University of Melbourne.

Wiele instytucji TAFE (Technical and Further Education) w Australii akceptuje Cambridge English: First (FCE) i Advanced (CAE) włączając TAFE NSW i TAFE Queensland.

Cambridge English: Advanced (CAE) jest akceptowany przez trzy organizacje księgowych w Australii (Chartered Accountants w Australii i Nowej Zelandii, Certified Practising Accountants w Australii (CPA Australia) i Instytutu Biegłych Księgowych (IPA)).

Top międzynarodowych firm, takich jak Adidas, BP, Ernst & Young, Hewlett-Packard, Johnson & Johnson i Microsoft akceptują egzaminy Cambridge English.