Studia za granicą

Studiuj za granicą dzięki egzaminom Cambridge English

Planuje studiować na uniwersytecie za granicą? Kompetencje językowe Cambridge English to wszystko czego potrzebujesz, aby pokazać, że posiadasz znajomość języka angielskiego do osiągnięcia sukcesu.

Pięć największych powodów, aby przystąpić do egzaminu Cambridge English i studiować na uczelni za granicą:

  1. Rozpocznij przygodę. Odkrywaj nowe miejsca, nawiązuj znajomości i cieszyć się z nowych doświadczeń - jednocześnie ucząc się.
  2. Studiuj na wybranej uczelni. Zdobądź umiejętności językowe potrzebne do pomyślnego ukończenia kursu w języku angielskim.
  3. Udowodnij swoje umiejętności językowe. Egzaminy Cambridge English są akceptowane jako dowód znajomości języka przez ponad 20.000 uczelni wyższych z całego świata.
  4. Bierz udział w życiu studenckim. Buduj zaufanie i umiejętności językowe życia codziennego. Zaprzyjaźniaj się i bądź aktywną częścią społeczności studenckiej.
  5. Zaimponuj swojego przyszłego szefa. Wywrzyj wrażenie na pracodawcy swoimi kwalifikacjami, które są doceniane przez najlepsze światowe firmy.

Myślisz o studiach na uniwersytecie za granicą?

Egzaminy Cambridge English umożliwiają dostanie się do college'u lub na uniwersytet, pomagają w otrzymaniu wizy i uzyskaniu umiejętności językowych, aby żyć, uczyć się i pracować w środowisku anglojęzycznym.

Egzaminy są:

  1. Wygodne: Wybierz jeden z ponad 2800 ośrodków egzaminacyjnych w 130 krajach.
  2. Częste: Regularne terminy testów przez cały rok.
  3. Sprawdzone: Akceptowane na całym świecie przez ponad 20.000 pracowników i instytucji edukacyjnych.
  4. Z pełnym wsparciem: Ponad 52.000 zarejestrowanych ośrodków przygotowawczych na całym świecie, aby pomóc Ci przygotować się do egzaminu, a także ogromny wybór darmowych zasobów edukacyjnych, takich jak gry, filmy i quizy.

Gdzie chcesz studiować?

Zainteresowany/a studiowaniem w danym kraju? Wybierz jeden z krajów poniżej i dowiedz się więcej.

  1. Australia | Kanada | UK | USA