Wizy do Australii

Australia akceptuje Cambridge English: Advanced (CAE)

Australijski Departament Imigracji i Ochrony Granic (DIBP) akceptuje Cambridge English: Advanced, znany również jako Certificate in Advanced English (CAE), jako jeden z elementów przy składaniu wniosków wizowych dla studentów, jak i wielu innych programów wizowych.

Oznacza to, że do studiowania w Australii, potrzebny jest tylko jeden egzamin, aby móc ubiegać się o miejsce na uniwersytetu i wizę, ponieważ większość australijskich uniwersytetów i instytucji TAFE (kształcenie i dokształcanie) akceptuje Cambridge English: Advanced.

Departament Imigracji i Ochrony Granic (DIBP) – Wymagania co do znajomości języka angielskiego przy składaniu wniosków wizowych

Przed podróżą na studia lub pracy w Australii należy ubiegać się o wizę. W ramach aplikacji, będziesz musiał udowodnić, że posiadasz konkretny poziom znajomości języka angielskiego, a Twoje umiejętności językowe mogą punktować przy składaniu wniosku wizowego.

Istnieją różne rodzaje wiz, w zależności od powodów wyjazdu do Australii. Cambridge English: Advanced (CAE) jest akceptowany przy aplikacjach wizowych u studentów, absolwentów, były mieszkańców, pracowników sezonowych. Sprawdzić wymagania wizowe dla imigrantów wybierających się do Australii na stronie Departamentu Imigracji i Ochrony Granic (DIBP).