Digital Teacher

The Digital Teacher – strona internetowa, której zadaniem jest zapewnienie nauczycielom językowym wsparcia przy wdrażaniu nowych technologii w nauczaniu. Pełne źródło informacji dla nauczycieli EFL i ESL, które jest pełne informacji o narzędziach, technikach i szkoleniach. Projektuj, dostarczaj i oceniaj naukę języka angielskiego, która naprawdę inspiruje twoich uczniów.

Strona The Digital Teacher została opracowana przez zespół ekspertów w dziedzinie kształcenia nauczycieli, rozwoju nauczycieli i technologii edukacyjnych w Cambridge Assessment English w porozumieniu z aktywnymi nauczycielami językowymi i szkoleniowcami. The Cambridge English Digital Framework for Language Teachers to kompletny przewodnik skupiony na profesjonalnym rozwijaniu kompetencji nauczycieli przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, a celem jest zapewnienie skutecznej cyfrowej pedagogiki, aby pomóc nauczycielom i uczniom w korzystaniu z zalet oferowanych przez nowe technologie. Nauczyciele zachęcani są do korzystania z bezpłatnego narzędzia do samooceny i badania sześciu podstaw modeli nauczania, aby odnaleźć swój własny punkt wyjścia w nauczaniu i tym samym określić realistyczne cele.

„Korzystanie z większej liczby technologii w nauczaniu może stanowić trudne zadanie dla wielu nauczycieli” – wyjaśnia Andrew Nye z Cambridge English. „Wiemy, że technologia dostarcza wiele korzyści w uczeniu się języków i że uczniowie potrzebują nauczycieli cyfrowych, którzy pomogą im uczyć się skuteczniej w dzisiejszym świecie, więc opracowaliśmy The Digital Teacher. Można go używać w taki sam sposób w jaki używa się podręcznika (przewodnika), aby zapewnić nauczycielom wiedzę, z zakresu tego gdzie są i gdzie zmierzają, oraz aby mogli budować zaufanie dzięki stosowaniu nowych technologii na zajęciach”.

Nauczyciele odwiedzający The Digital Teacher znajdą tam praktyczne porady, gotowe do użycia plany lekcji, szkolenia, blogi i cyfrowe recenzje produktów, które dotyczą sześciu kategorii cyfrowych modeli: The Digital World, The Digital Classroom, professional development for The Digital Teacher, Designing Learning, Delivering Learning i Evaluating Learning.

The Digital Teacher, to:

  • definiowanie cyfrowych umiejętności i kompetencji potrzebnych nauczycielom
  • zrozumienie problemów, z jakimi borykają się nauczyciele przy użyciu cyfrowych narzędzi i zasobów

The Digital Teacher oferuje wiodący na świecie pakiet kwalifikacji dla uczniów i nauczycieli języka angielskiego. Twórcy coraz częściej skupiają się na najnowszych osiągnięciach cyfrowych w nauczaniu języka angielskiego. Współpracują z ekspertami w dziedzinie technologii edukacyjnych w celu dostarczania informacji i praktycznych rozwiązań dla nauczycieli języków obcych. Opracowali cyfrowe modele nauczania języków – model rozwoju zawodowego i narzędzia samooceny wraz z szkoleniami, planami lekcji, praktycznymi poradami i recenzjami produktów.

Twórcy rozumieją znaczenie uaktualniania najnowszych cyfrowych pomysłów i trendów mających wpływ na ELT oraz dzielenie się informacjami wśród nauczycieli, którzy eksperymentują z włączeniem technologii do swojej praktyki pedagogicznej. Publikują regularne posty na blogach, które można udostępniać i w ten sposób angażować się na różnych platformach społecznościowych.

The Digital Teacher > thedigitalteacher.com